Aktualności

Karta graficzna Sapphire Pulse Radeon RX 5700 BE

Sapphire Radeon RX 5700 PULSE 8GB GDDR6

 Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 XT 8 GB GDDR6

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 XT 8 GB GDDR6

Najwydajniejsza Karta graficzna z pod znaku Nvidia

Titan Xp został wyposażony w pełny układ graficzny Pascal GP102 – dysponuje on 3840 rdzeniami CUDA, 240 jednostkami teksturującymi i 96 jednostkami rasteryzującymi. Ponadto na pokładzie znalazło się 12 GB pamięci GDDR5X 384-bit o przepustowości prawie 548 GB/s.
Nowa karta wygląda dokładnie tak samo jak zwykły Titan X (Pascal). Producent zastosował ciemne, kanciaste chłodzenie z turbiną, a na śledziu wyprowadzono cztery wyjścia wideo: HDMI i 3x DisplayPort. Do działania wymagane jest podpięcie 6- i 8-pinowego zasilania.
Poniżej więcej informacji odnośnie samej karty w zestawieniu z jej starszymi braćmi :
 

Model

Nvidia
Titan X

Nvidia
GeForce GTX 1080 Ti

Nvidia
Titan Xp

Generacja

Pascal

Pascal

Pascal

Układ graficzny

Pascal GP102

Pascal GP102

Pascal GP102

Procesory strumieniowe

3584

3584

3840

Jednostki teksturujące

224

224

240

Jednostki rasteryzujące

96

88

96

Taktowanie rdzenia

1417/1531 MHz

1480/1584 MHz

? /1582 MHz

Moc obliczeniowa

10,97 TFLOPS

11,35 TFLOPS

12,14 TFLOPS

Pamięć wideo

12 GB GDDR5X 384-bit

11 GB GDDR5X 352-bit

12 GB GDDR5X 384-bit

Taktowanie pamięci

10 008 MHz

11 008 MHz

11 400 MHz

Przepustowość pamięci

480 GB/s

484 GB/s

547,7 GB/s

TDP (zasilanie)

250 W (6+8-pin)

220 W (6+8-pin)

250 W (6+8-pin)

Całkiem fajny układ , zobaczymy jak wygląda w testach , ale na to tzreba będzie poczekać

STAY TUNED !
 


 

Klawiatura Ravcore Edge

Na polskim rynku od niedawna zagościła nowa firma Gamingowa Ravcore. Przedstawiamy jeden z ich produktów klawiaturę EDGE. W tym artykule postaramy się przybliżyć specyfikacje techniczną. Mechaniczne przełączniki powodują, że Ravcore EDGE jest modelem o znacznie wyższej jakości i wytrzymałości niż jakakolwiek klawiatura membranowa. W znacznie wydłużonym cyklu użytkowania klawiatury, nie odnotujesz zmian w sile potrzebnej do aktywacji każdego przycisku –zawsze wystarczyć będzie wciśnięcie na 2 mm. Wbudowany w klawiaturę EDGE panel umożliwia podłączenie bezpośrednie zarówno sprzętu audio, jak również pamięci przenośnej, czy innych urządzeń USB bez plątaniny kabli ciągnących się od Twojego komputera. Podświetlenie LED klawiatury sprawia, że klawisze są czytelne nawet w warunkach słabego, nocnego oświetlenia. Klawiaturę może zobaczyć na żywo u nas w sklepie jak również ja nabyć. Zapraszamy.

Przyrząd do pomiaru prądu USB

Przyrząd pomiarowy USB Power DA-70610 podłącza się pomiędzy portem USB (np. w komputerze, zasilaczu sieciowym lub Power Banku) a sprawdzanym urządzeniem. Podświetlany ekran równocześnie pokazuje wolty, ampery oraz zsumowany prąd w miliamperogodzinach. Wielofunkcyjnym przyrządem pomiarowym USB Power dokonasz m.in. pomiaru rzeczywistej pojemności urządzenia Power Bank, sprawdzisz funkcjonowanie zasilaczy sieciowych USB, wykryjesz źródła usterek w poborze prądu przez zewnętrzne urządzenia USB (np. zewnętrzne dyski twarde), przetestujesz kable USB pod kątem ich przydatności jako kabli do ładowania lub skontrolujesz skonstruowane przez siebie urządzenia pod kątem żądanych funkcji. Zalety przyrządu pomiarowego USB Power to równoczesne wyświetlanie wszystkich wartości pomiarowych w czasie rzeczywistym, czytelny wyświetlacz z podświetleniem oraz elastyczny przewód przyłączeniowy, który umożliwia dokonywanie odczytów nawet w trudno dostępnych miejscach. Kable danych są przelotowe, dzięki czemu każde podłączone urządzenie USB może normalnie pracować, co pozwala na rejestrowanie wartości pomiarowych w naturalnych warunkach eksploatacji. Urządzenie jest zasilane poprzez złącze USB i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych baterii lub źródeł prądu.

Dysk SSD HyperX® Savage

Dysk SSD HyperX® Savage to ekstremalna wydajność dla ekstremalnych użytkowników. Najszybszy dysk SSD HyperX bazujący na interfejsie SATA wyposażono w czterordzeniowy, ośmiokanałowy kontroler Phison S10, który gwarantuje fantastyczne szybkości odczytu (do 560 MB/s) i zapisu (do 530 MB/s) przy wartości parametru IOPS do 100k dla odczytu i do 89k dla zapisu. Dzięki temu reakcje podczas pracy wielozadaniowej są ultraszybkie, cały system działa wyraźnie szybciej i – co ważne – bez spadku wydajności nawet przy stopniowym zapełnianiu dysku. Niskoprofilowa obudowa dysku SSD HyperX Savage o grubości zaledwie 7 mm umożliwia montaż w większości komputerów przenośnych i stacjonarnych oraz pełniących rolę centrum multimedialnego. Niepowtarzalny wygląd, uzyskany dzięki wysokiej jakości obudowie ze stali i aluminium w kolorze czerwonym z diamentowym frezem pozwala wyróżnić się z tłumu i uzupełnia doskonale wygląd najnowocześniejszych komputerów. Dysk Savage jest sprzedawany w zestawie zawierającym wszystkie akcesoria niezbędne do jego zainstalowania w posiadanym komputerze, włącznie z obudową wyposażoną w interfejs USB 3.0 pozwalającą przenosić dane na dyskach twardych formatu 2.5", adapterem 2.5"–3.5" do zastosowania w komputerze stacjonarnym, przewodem transmisji danych SATA, śrubokrętem z wymienną końcówką oraz oprogramowaniem Acronis® służącym do przenoszenia danych. Wszystkie dyski SSD HyperX Savage podlegają kompleksowej kontroli, są objęte trzyletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną, a ich niezawodność jest już legendarna.
Sprzedaż

Michał
Grzegorz

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
od 08:30 do 18:00
w soboty
od 10:00 do 14:00