Aktualności (Najbardziej popularne 5 posty)

Microsoft - Ostrzeżenie - Podrobione wersje Microsoft Office 2010 PKC

Z przykrością zawiadamiamy Państwa o zagrożeniu, jakie pojawiło się w ostatnich miesiącach w Polsce. Duże ilości podrobionego Microsoft Office 2010 Home and Business PKC pojawiły się w również na popularnych serwisach aukcyjnych. Wprowadzone do obiegu kopie są dobrej jakości i na pierwszy rzut oka przypominają oryginalny produkt. Problem dotyczy także polskiej wersji językowej. Kupno takich produktów przez klientów naraża ich na straty, gdyż produkt, który kupują jest bezwartościowy – nabywca nie uzyskuje licencji a pirackie klucze sukcesywnie są blokowane. Szacowana skala procederu może wynosić nawet kilkadziesiąt milionów złotych. Równie zagrożone są firmy IT, które pośredniczą świadomie lub nieświadomie w dystrybucji tych nielegalnych pakietów. W ostatnich dniach złożono zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w stosunku do 5 podmiotów handlujących oprogramowaniem. W przypadku zakupów w poddystrybucji prosimy o upewnienie się, że towar pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Produkty podrobione są importowane przez różne mniej znane podmioty. Przypominamy również, że obrót produktami podrabianymi jest przestępstwem i może podlegać karze pozbawienia wolności do lat 2 (dwóch). Prosimy zwracać uwagę na oferty pojawiające się na rynku, a w szczególności na te, które charakteryzują się znacząco niższą ceną od cen rynkowych. Kolejnym szczegółem, który powinien zwrócić Państwa uwagę to fakt oferowania produktów niekompletnych (np. samych kart z kluczem bez opakowania) lub niedbale zafoliowanych. Najważniejszym elementem, który powinniście Państwo sprawdzić po otwarciu plastikowego pudełka jest pomarańczowa naklejka z kluczem produktu znajdująca się wewnątrz tekturowej okładki. Jeżeli jej tło nie jest wykonane mikrodrukiem z całkowitą pewnością mamy do czynienia z podróbką. Dodatkowo, jeżeli nie posiada ona odpowiedniego zabezpieczenia w postaci wtopionego, wyczuwalnego dotykiem paska to najprawdopodobniej macie Państwo w rękach produkt podrobiony. Nasz sklep Interbit nabywa od oprogramowanie od autoryzowanego dystrybutora firmy Microsoft w Polsce. Więcej informacji na temat rozpoznawania podrobionego oprogramowania znajdą Państwo na stronie:http://www.microsoft.com/pl-pl/howtotell/default.aspx

Drukarki ze stałym zasilaniem tuszu - Epson L800, L200 i L100

Firma Epson w ostatnim czasie zaprezentowała trzy nowe modele drukarek. Fotograficzną drukarkę Epson L800, urządzenie wielofunkcyjne Epson L200 oraz jednofunkcyjną drukarkę Epson L100. Wyposażono je w zintegrowany system stałego zasilania oryginalnym tuszem Epson i bardzo pojemne zasobniki. To z czym przy zakupie drukarek mamy największy problem to koszt późniejszej eksploatacji urządzenia. Epson zaproponował rozwiązanie, z którym poradzą sobie nawet laicy. System stałego zasilania, który zintegrowany jest z obudową drukarki. W efekcie otrzymujemy zgrabne urządzenie, które nie straszy wystającymi na zewnątrz rurkami doprowadzającymi tusz do głowic drukujących. System dostępny będzie w modelach L800, L200 oraz L100. Model L200 i L100 to urządzenia wielofunkcyjne. Wykorzystują one system 4 zasobników z tuszem (C M Y K). Epson L200 wyposażono w skaner o rozdzielczości 1200 x 600 dpi. Wydajność pojemników z tuszem wynosi około 4000 stron czarno-białych i 6500 stron w kolorze. W Polsce drukarki pojawią się w sprzedaży w marcu. Fotograficzny model Epson L800 będzie dostępny w cenie 1349 złotych, wielofunkcyjny L200 w cenie 899 złotych, a L100 w cenie 699 złotych. Nie są to najniższe ceny, ale trzeba pamiętać, że obniżone koszty druku mogą je w dużym stopniu zrekompensować. Pojedynczy tusz 70 ml do L800 ma kosztować około 47 złotych, a zasobniki do L200 i L100 tylko 28 złotych.

ACER MYSZ Ferrari Motion Wireless Laser NOWOŚĆ


Po długim czasie w sprzedaży pojawiała się mysz Acer Ferrari. Myszka charakteryzuje się bardzo czułym sensorem laserowym. Mogą z niej korzystać zarówno użytkownicy lewo i praworęczni. Posiada możliwość ustawienia rozdzielczości pracy w zakresie od 1200 DPI do 2000 DPI. Zasilanie,  2 baterie AAA pozwalają według danych producenta na 6 miesięczna pracę. Zasięg działania myszki to około 10m.

Karta graficzna TUL VGA VTX3D HD6670 + dekoder DVB-T

Dzięki nowej karcie TUL VTX3D HD6670 Streamer Edition można oglądać TV na komputerze a technologia Flexistream pozwola przesyłać obraz TV przez sieć do dowolnego urządzenia np. laptopa czy komórki. Karta obsługuje sygnał TV DVB-T, co pozwala użytkownikom oglądać bezpłatnie program cyfrowy TV na komputerze PC w jakości HD / SD. VTX3D HD6670 Digital Edition Streamer obsługuje 1GB GDDR5 pamięci, GPU jest taktowany zegarem 800MHz a pamięci 1000MHz. Karta osiąga znakomitą wydajność graficzną, co pozwala graczom na łatwe doświadczenie realistycznych efektów 3D. Dzięki AMD HD3D, można cieszyć się bajecznym obrazem z trójwymiarowych filmów Blu-ray. Ponadto karta wspiera technologię Unified Video Decoder 3 (UVD3) wzbogacą filmy Blu-ray lub inne treści HD w pełnej rozdzielczości 1080p. Przewidywana cena karty to 359,00zł brutto.

Pendrive Patriot Supersonic USB 3.0


Firma Patriot zaprezentowała nową serię pamięci przenośnych zgodnych z USB 3.0 o nazwie Supersonic Magnum oraz Supersonic Xpress dedykowaną mniej wymagającym użytkownikom. Pendrive’y Patriot Memory Supersonic Magnum 64 i 128 GB są jednymi z najwydajniejszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Magnum potrafi osiągnąć bardzo wysokie transfery – odczyt do 200 MB/s oraz zapis dochodzący nawet do 110 MB/s! Natomiast Xpress to przedstawiciel serii Supersonic, a w jego skład wchodzą modele o pojemnościach 8, 16 i 32 GB. Produkty kierowane są w stronę mniej wymagających użytkowników, dla których liczy się wydajność, ale przede wszystkim niska cena. Modele o pojemności 8 i 16 GB cechuje odczyt danych na poziomie 50 MB/s oraz zapis wynoszący 20 MB/s. Najwyższy, 32-GB przedstawiciel posiada nieco wyższe,60 MB/s dla odczytu oraz 25 MB/s dla zapisu. Produkty są dostępne u nas na sklepie. Zapraszamy do zakupów.
Sprzedaż

Michał
Grzegorz

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
od 08:30 do 18:00
w soboty
od 10:00 do 14:00