Aktualności (Najbardziej popularne 5 posty)

Microsoft - Ostrzeżenie - Podrobione wersje Microsoft Office 2010 PKC

Z przykrością zawiadamiamy Państwa o zagrożeniu, jakie pojawiło się w ostatnich miesiącach w Polsce. Duże ilości podrobionego Microsoft Office 2010 Home and Business PKC pojawiły się w również na popularnych serwisach aukcyjnych. Wprowadzone do obiegu kopie są dobrej jakości i na pierwszy rzut oka przypominają oryginalny produkt. Problem dotyczy także polskiej wersji językowej. Kupno takich produktów przez klientów naraża ich na straty, gdyż produkt, który kupują jest bezwartościowy – nabywca nie uzyskuje licencji a pirackie klucze sukcesywnie są blokowane. Szacowana skala procederu może wynosić nawet kilkadziesiąt milionów złotych. Równie zagrożone są firmy IT, które pośredniczą świadomie lub nieświadomie w dystrybucji tych nielegalnych pakietów. W ostatnich dniach złożono zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w stosunku do 5 podmiotów handlujących oprogramowaniem. W przypadku zakupów w poddystrybucji prosimy o upewnienie się, że towar pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Produkty podrobione są importowane przez różne mniej znane podmioty. Przypominamy również, że obrót produktami podrabianymi jest przestępstwem i może podlegać karze pozbawienia wolności do lat 2 (dwóch). Prosimy zwracać uwagę na oferty pojawiające się na rynku, a w szczególności na te, które charakteryzują się znacząco niższą ceną od cen rynkowych. Kolejnym szczegółem, który powinien zwrócić Państwa uwagę to fakt oferowania produktów niekompletnych (np. samych kart z kluczem bez opakowania) lub niedbale zafoliowanych. Najważniejszym elementem, który powinniście Państwo sprawdzić po otwarciu plastikowego pudełka jest pomarańczowa naklejka z kluczem produktu znajdująca się wewnątrz tekturowej okładki. Jeżeli jej tło nie jest wykonane mikrodrukiem z całkowitą pewnością mamy do czynienia z podróbką. Dodatkowo, jeżeli nie posiada ona odpowiedniego zabezpieczenia w postaci wtopionego, wyczuwalnego dotykiem paska to najprawdopodobniej macie Państwo w rękach produkt podrobiony. Nasz sklep Interbit nabywa od oprogramowanie od autoryzowanego dystrybutora firmy Microsoft w Polsce. Więcej informacji na temat rozpoznawania podrobionego oprogramowania znajdą Państwo na stronie:http://www.microsoft.com/pl-pl/howtotell/default.aspx

Drukarki ze stałym zasilaniem tuszu - Epson L800, L200 i L100

Firma Epson w ostatnim czasie zaprezentowała trzy nowe modele drukarek. Fotograficzną drukarkę Epson L800, urządzenie wielofunkcyjne Epson L200 oraz jednofunkcyjną drukarkę Epson L100. Wyposażono je w zintegrowany system stałego zasilania oryginalnym tuszem Epson i bardzo pojemne zasobniki. To z czym przy zakupie drukarek mamy największy problem to koszt późniejszej eksploatacji urządzenia. Epson zaproponował rozwiązanie, z którym poradzą sobie nawet laicy. System stałego zasilania, który zintegrowany jest z obudową drukarki. W efekcie otrzymujemy zgrabne urządzenie, które nie straszy wystającymi na zewnątrz rurkami doprowadzającymi tusz do głowic drukujących. System dostępny będzie w modelach L800, L200 oraz L100. Model L200 i L100 to urządzenia wielofunkcyjne. Wykorzystują one system 4 zasobników z tuszem (C M Y K). Epson L200 wyposażono w skaner o rozdzielczości 1200 x 600 dpi. Wydajność pojemników z tuszem wynosi około 4000 stron czarno-białych i 6500 stron w kolorze. W Polsce drukarki pojawią się w sprzedaży w marcu. Fotograficzny model Epson L800 będzie dostępny w cenie 1349 złotych, wielofunkcyjny L200 w cenie 899 złotych, a L100 w cenie 699 złotych. Nie są to najniższe ceny, ale trzeba pamiętać, że obniżone koszty druku mogą je w dużym stopniu zrekompensować. Pojedynczy tusz 70 ml do L800 ma kosztować około 47 złotych, a zasobniki do L200 i L100 tylko 28 złotych.

Przyrząd do pomiaru prądu USB

Przyrząd pomiarowy USB Power DA-70610 podłącza się pomiędzy portem USB (np. w komputerze, zasilaczu sieciowym lub Power Banku) a sprawdzanym urządzeniem. Podświetlany ekran równocześnie pokazuje wolty, ampery oraz zsumowany prąd w miliamperogodzinach. Wielofunkcyjnym przyrządem pomiarowym USB Power dokonasz m.in. pomiaru rzeczywistej pojemności urządzenia Power Bank, sprawdzisz funkcjonowanie zasilaczy sieciowych USB, wykryjesz źródła usterek w poborze prądu przez zewnętrzne urządzenia USB (np. zewnętrzne dyski twarde), przetestujesz kable USB pod kątem ich przydatności jako kabli do ładowania lub skontrolujesz skonstruowane przez siebie urządzenia pod kątem żądanych funkcji. Zalety przyrządu pomiarowego USB Power to równoczesne wyświetlanie wszystkich wartości pomiarowych w czasie rzeczywistym, czytelny wyświetlacz z podświetleniem oraz elastyczny przewód przyłączeniowy, który umożliwia dokonywanie odczytów nawet w trudno dostępnych miejscach. Kable danych są przelotowe, dzięki czemu każde podłączone urządzenie USB może normalnie pracować, co pozwala na rejestrowanie wartości pomiarowych w naturalnych warunkach eksploatacji. Urządzenie jest zasilane poprzez złącze USB i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych baterii lub źródeł prądu.

ACER MYSZ Ferrari Motion Wireless Laser NOWOŚĆ


Po długim czasie w sprzedaży pojawiała się mysz Acer Ferrari. Myszka charakteryzuje się bardzo czułym sensorem laserowym. Mogą z niej korzystać zarówno użytkownicy lewo i praworęczni. Posiada możliwość ustawienia rozdzielczości pracy w zakresie od 1200 DPI do 2000 DPI. Zasilanie,  2 baterie AAA pozwalają według danych producenta na 6 miesięczna pracę. Zasięg działania myszki to około 10m.

Karta graficzna TUL VGA VTX3D HD6670 + dekoder DVB-T

Dzięki nowej karcie TUL VTX3D HD6670 Streamer Edition można oglądać TV na komputerze a technologia Flexistream pozwola przesyłać obraz TV przez sieć do dowolnego urządzenia np. laptopa czy komórki. Karta obsługuje sygnał TV DVB-T, co pozwala użytkownikom oglądać bezpłatnie program cyfrowy TV na komputerze PC w jakości HD / SD. VTX3D HD6670 Digital Edition Streamer obsługuje 1GB GDDR5 pamięci, GPU jest taktowany zegarem 800MHz a pamięci 1000MHz. Karta osiąga znakomitą wydajność graficzną, co pozwala graczom na łatwe doświadczenie realistycznych efektów 3D. Dzięki AMD HD3D, można cieszyć się bajecznym obrazem z trójwymiarowych filmów Blu-ray. Ponadto karta wspiera technologię Unified Video Decoder 3 (UVD3) wzbogacą filmy Blu-ray lub inne treści HD w pełnej rozdzielczości 1080p. Przewidywana cena karty to 359,00zł brutto.
Sprzedaż

Michał
Grzegorz

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
od 08:30 do 18:00
w soboty
od 10:00 do 14:00