Aktualności (Najbardziej popularne 5 posty)

Microsoft - Ostrzeżenie - Podrobione wersje Microsoft Office 2010 PKC

Z przykrością zawiadamiamy Państwa o zagrożeniu, jakie pojawiło się w ostatnich miesiącach w Polsce. Duże ilości podrobionego Microsoft Office 2010 Home and Business PKC pojawiły się w również na popularnych serwisach aukcyjnych. Wprowadzone do obiegu kopie są dobrej jakości i na pierwszy rzut oka przypominają oryginalny produkt. Problem dotyczy także polskiej wersji językowej. Kupno takich produktów przez klientów naraża ich na straty, gdyż produkt, który kupują jest bezwartościowy – nabywca nie uzyskuje licencji a pirackie klucze sukcesywnie są blokowane. Szacowana skala procederu może wynosić nawet kilkadziesiąt milionów złotych. Równie zagrożone są firmy IT, które pośredniczą świadomie lub nieświadomie w dystrybucji tych nielegalnych pakietów. W ostatnich dniach złożono zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w stosunku do 5 podmiotów handlujących oprogramowaniem. W przypadku zakupów w poddystrybucji prosimy o upewnienie się, że towar pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Produkty podrobione są importowane przez różne mniej znane podmioty. Przypominamy również, że obrót produktami podrabianymi jest przestępstwem i może podlegać karze pozbawienia wolności do lat 2 (dwóch). Prosimy zwracać uwagę na oferty pojawiające się na rynku, a w szczególności na te, które charakteryzują się znacząco niższą ceną od cen rynkowych. Kolejnym szczegółem, który powinien zwrócić Państwa uwagę to fakt oferowania produktów niekompletnych (np. samych kart z kluczem bez opakowania) lub niedbale zafoliowanych. Najważniejszym elementem, który powinniście Państwo sprawdzić po otwarciu plastikowego pudełka jest pomarańczowa naklejka z kluczem produktu znajdująca się wewnątrz tekturowej okładki. Jeżeli jej tło nie jest wykonane mikrodrukiem z całkowitą pewnością mamy do czynienia z podróbką. Dodatkowo, jeżeli nie posiada ona odpowiedniego zabezpieczenia w postaci wtopionego, wyczuwalnego dotykiem paska to najprawdopodobniej macie Państwo w rękach produkt podrobiony. Nasz sklep Interbit nabywa od oprogramowanie od autoryzowanego dystrybutora firmy Microsoft w Polsce. Więcej informacji na temat rozpoznawania podrobionego oprogramowania znajdą Państwo na stronie:http://www.microsoft.com/pl-pl/howtotell/default.aspx

Przyrząd do pomiaru prądu USB

Przyrząd pomiarowy USB Power DA-70610 podłącza się pomiędzy portem USB (np. w komputerze, zasilaczu sieciowym lub Power Banku) a sprawdzanym urządzeniem. Podświetlany ekran równocześnie pokazuje wolty, ampery oraz zsumowany prąd w miliamperogodzinach. Wielofunkcyjnym przyrządem pomiarowym USB Power dokonasz m.in. pomiaru rzeczywistej pojemności urządzenia Power Bank, sprawdzisz funkcjonowanie zasilaczy sieciowych USB, wykryjesz źródła usterek w poborze prądu przez zewnętrzne urządzenia USB (np. zewnętrzne dyski twarde), przetestujesz kable USB pod kątem ich przydatności jako kabli do ładowania lub skontrolujesz skonstruowane przez siebie urządzenia pod kątem żądanych funkcji. Zalety przyrządu pomiarowego USB Power to równoczesne wyświetlanie wszystkich wartości pomiarowych w czasie rzeczywistym, czytelny wyświetlacz z podświetleniem oraz elastyczny przewód przyłączeniowy, który umożliwia dokonywanie odczytów nawet w trudno dostępnych miejscach. Kable danych są przelotowe, dzięki czemu każde podłączone urządzenie USB może normalnie pracować, co pozwala na rejestrowanie wartości pomiarowych w naturalnych warunkach eksploatacji. Urządzenie jest zasilane poprzez złącze USB i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych baterii lub źródeł prądu.

Karta graficzna Sapphire Pulse Radeon RX 5700 BE

Sapphire Radeon RX 5700 PULSE 8GB GDDR6

 Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 XT 8 GB GDDR6

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 XT 8 GB GDDR6

Drukarki ze stałym zasilaniem tuszu - Epson L800, L200 i L100

Firma Epson w ostatnim czasie zaprezentowała trzy nowe modele drukarek. Fotograficzną drukarkę Epson L800, urządzenie wielofunkcyjne Epson L200 oraz jednofunkcyjną drukarkę Epson L100. Wyposażono je w zintegrowany system stałego zasilania oryginalnym tuszem Epson i bardzo pojemne zasobniki. To z czym przy zakupie drukarek mamy największy problem to koszt późniejszej eksploatacji urządzenia. Epson zaproponował rozwiązanie, z którym poradzą sobie nawet laicy. System stałego zasilania, który zintegrowany jest z obudową drukarki. W efekcie otrzymujemy zgrabne urządzenie, które nie straszy wystającymi na zewnątrz rurkami doprowadzającymi tusz do głowic drukujących. System dostępny będzie w modelach L800, L200 oraz L100. Model L200 i L100 to urządzenia wielofunkcyjne. Wykorzystują one system 4 zasobników z tuszem (C M Y K). Epson L200 wyposażono w skaner o rozdzielczości 1200 x 600 dpi. Wydajność pojemników z tuszem wynosi około 4000 stron czarno-białych i 6500 stron w kolorze. W Polsce drukarki pojawią się w sprzedaży w marcu. Fotograficzny model Epson L800 będzie dostępny w cenie 1349 złotych, wielofunkcyjny L200 w cenie 899 złotych, a L100 w cenie 699 złotych. Nie są to najniższe ceny, ale trzeba pamiętać, że obniżone koszty druku mogą je w dużym stopniu zrekompensować. Pojedynczy tusz 70 ml do L800 ma kosztować około 47 złotych, a zasobniki do L200 i L100 tylko 28 złotych.

Dysk SSD HyperX® Savage

Dysk SSD HyperX® Savage to ekstremalna wydajność dla ekstremalnych użytkowników. Najszybszy dysk SSD HyperX bazujący na interfejsie SATA wyposażono w czterordzeniowy, ośmiokanałowy kontroler Phison S10, który gwarantuje fantastyczne szybkości odczytu (do 560 MB/s) i zapisu (do 530 MB/s) przy wartości parametru IOPS do 100k dla odczytu i do 89k dla zapisu. Dzięki temu reakcje podczas pracy wielozadaniowej są ultraszybkie, cały system działa wyraźnie szybciej i – co ważne – bez spadku wydajności nawet przy stopniowym zapełnianiu dysku. Niskoprofilowa obudowa dysku SSD HyperX Savage o grubości zaledwie 7 mm umożliwia montaż w większości komputerów przenośnych i stacjonarnych oraz pełniących rolę centrum multimedialnego. Niepowtarzalny wygląd, uzyskany dzięki wysokiej jakości obudowie ze stali i aluminium w kolorze czerwonym z diamentowym frezem pozwala wyróżnić się z tłumu i uzupełnia doskonale wygląd najnowocześniejszych komputerów. Dysk Savage jest sprzedawany w zestawie zawierającym wszystkie akcesoria niezbędne do jego zainstalowania w posiadanym komputerze, włącznie z obudową wyposażoną w interfejs USB 3.0 pozwalającą przenosić dane na dyskach twardych formatu 2.5", adapterem 2.5"–3.5" do zastosowania w komputerze stacjonarnym, przewodem transmisji danych SATA, śrubokrętem z wymienną końcówką oraz oprogramowaniem Acronis® służącym do przenoszenia danych. Wszystkie dyski SSD HyperX Savage podlegają kompleksowej kontroli, są objęte trzyletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną, a ich niezawodność jest już legendarna.
Sprzedaż

Michał
Grzegorz

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
od 08:30 do 18:00
w soboty
od 10:00 do 14:00