Usługi


Usługi:
  • Nadruki offsetowe,Uzupełnaianie tonerów,
  • Uzupełnaianie tonerów,
  • Serwis komputerowy,
  • Serwis sprzetu RTV (punkt przyjęć),
  • Oprawa prac(duży wybór),
  • Drukowanie
Tłoczenie płyt:
Technologia tloczenia płyt jest metodą wysokowydajnego duplikowania cyfrowej zawartości. Ten wysokozaawansowany proces przebiega w bardzo dokładnych, wydajnych wtryskarkach. Z kryształków poliwęglanu, pod wysokim ciśnieniem formowany jest krążek, który zawiera po jednej stronie obraz spirali z danymi.
Metodą metalizacji próżniowej na krążek nakładana jest warstwa aluminium, a następnie cienka powłoka lakieru ochronnego. 


Płyta tłoczona jest nośnikiem wysokiej jakości i trwałości.

W naszej ofercie dostępne są wszystkie rodzaje nośników tłoczonych:

  • CD-Audio, CD-Rom, CD-Extra, Mini CD,

  • DVD5, DVD9, DVD10,

  • BD25, BD50,

Powyżej wymienione produkty mogą być pomalowane metodą sitodruku lub offsetu. Oferujemy Państwu również ich kompleksową konfekcję

W przypadku niewielkich nakładów, jako alternatywę dla płyt tloczonych oferujemy nadruk na płytach nagrywalnych. Usługa ta umożliwia personalizację danych na płytach, jak również pozwala na szybszą realizację zlecenia.
Wykonujemy nadruki metodą sitodrukową oraz offsetową.
Drukarki sitodrukowe umożliwiają nadruk w kolorach 4+1, natomiast drukarki offsetowe - 1+4+1.


Uzupełnianie tonerów

Kolejną ze świadczonych przez nas usług jest napełnianie i regeneracja tonerów. Przyniesiona do nas pusta kaseta jest rozebrana, poszczególne części kasety są dokładnie sprawdzone a następnie oczyszczone odpowiednimi środkami przeznaczonymi do poszczególnych jej elementów. Na końcu kaseta jest złożona oraz zasypana proszkiem wysokiej jakości oraz w zależności od rodzaju kasety jest założony czip. Tak zregenerowana kaseta daje pewność, że wydruki są wysokiej jakości.
 


Serwis sprzętu komputerowego
W naszym sklepie klient może uzyskać pomoc przy naprawie sprzętu komputerowego. Staramy się szybko zdiagnozować usterkę i ją wyeliminować.


Serwis sprzętu RTV
Prowadzimy punkt przyjęć sprzętu RTV.
Przyjmujemy sprzęt, który następnie jest sprawdzany i wyceniany koszt naprawy a po akceptacji klienta naprawiany.
 

Oprawa prac

Mamy duży wybór okładek ( prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe, inżynierskie, doktorskie),dotyczy to kolorystyki jaki i rozmiarówki . Oprawiamy również w okładki uczelniane np. Politechnika Rzeszowska. Przynasząc pracę do naszego sklepu klient ma ją oprawianą od ręki. Cechuje nas szybkość a zarazem solidność i precyzja w wykonaniu. Prace mogą też być bindowane lub oprawiane przy użyciu nasuwanych grzbietów lub soft clear.


Drukowanie
Do zakresu naszych usług wchodzi również drukowanie.(służymy pomocą) W naszym sklepie uzyskasz pomoc przy wydruku. Udostepniamy samodzielne stanowisko komputerowe  z dostępem do internetu gdzie klient sam może nanieść poprawki, przeglądnąć dokument przeznaczony do wydruku.
 

Sprzedaż

Michał
Grzegorz

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
od 08:30 do 18:00
w soboty
od 10:00 do 14:00